+90 (232) 433 11 96

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

akteknikkase

 

2000 yılında kurulan Ak Teknik; ısıtma, klima, buhar, kalorifer, tesisat, pompa, konularında malzeme satışı ve taahhütlerini yaparak işe başlamıştır.

 

Firmamız Kurucusu ve Genel Müdürü Nejat AK, 1975 yılında ısıtma konusunda Isı Teknik Koll. Şti.de işe başlamış, 1985 yılında Isısan’da çalışmalarına devam etmiş 2000 yılına kadar şirket müdürü ve ortağı olarak yukarı da adı geçen konularda iştigal etmiş ve böylece yaklaşık 25 yıllık tecrübesini 2000 yılında kurmuş olduğu AK TEKNİK ISITMA VE END.ÜR. SAN VE TİC LTD ŞTİ de devam ettirerek tüm müşteri ve dostlarına doğruluk ve dürüstlük ilkesinden ödün vermeyerek çalışmalarına devam etmektedir.

 

ak3

 

Yönetim Kurulu Başkanının Kaleminden…

 

Узнайте содержит ли CBD масло THC

Kurulduğumuz yıldan beri müşteri memnuniyetinin, en değişmez prensibimiz olmasını amaçladık. Ve çalışmalarımızı daima bu yönde organize ettik. Bayiliklerini üstlendiğimiz onlarca firmanın ürünlerini AKTEKNİK ayrıcalığıyla bulabileceğiniz internet sitemiz üzerinden, teknik inceleme ve sipariş verme olanaklarına sahip olacaksınız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.

 

nejatak